O mně

                                   Mgr. Ivana Dlouhá

Vysokoškolské studium na Západočeské univerzitě v Plzni jsem ukončila státní zkouškou z psychologie a pedagogiky.

Poté jsem se věnovala 12 let práci s mládeží jako učitelka a zaměřila jsem se na práci s dětmi vyžadujícími zvláštní péči. Průběžně jsem si doplňovala vzdělání v oblasti psychologie a pedagogiky a dalších specifických oborů.

Již v roce 1996 jsem začala pracovat pro oblast finančnictví, kde jsem vedla týmy poradců a věnovala se školení a dalšímu vzdělávání spolupracovníků. Zde jsem absolvovala vzdělávání z oblasti osobnostního rozvoje z oblasti obchodní psychologie, ale i strategie obchodu a plánování.

V roce 2011 jsem se v zahraničí setkala s revoluční technologií, která pozitivně ovlivňuje život člověka a to bez léků a jakýchkoliv jiných medikamentů a vedlejších účinků. Tento relaxační systém jsem se rozhodla přivést na český a slovenský trh pod hlavičkou firmy Anavia. Systémy nejen prodáváme do firem, salonů, škol, vzdělávacích center či do soukromí občanů, ale také neustále pracujeme na nových programech a technologiích, které napomáhají zkvalitnit život za základě vlastního sebepoznání. Díky této nejmodernější technologii umožníme klientovi nahlédnout do svého nitra a tím lépe porozumět sobě samému.

V současné době k práci psychoterapeuta využívám i tyto moderní systémy, které přináší rychlou psychickou, ale i fyzickou úlevu v problémových životních situacích. Vždyť dlouhodobé zachování zdraví, výkonnosti a krásy je základní potřebou naší doby.

Dlouhodobě spolupracuji s Českým rozhlasem, kde ve vysílání odpovídám na dotazy posluchačů. Záznamy si můžete poslechnout na stránce "Z médií".