Reference

Josef K.

Dobrý den paní Dlouhá,

Dobrý den přátelé,
chtěl bych se podělit o mou zkušenost na terapeutických křesílkách a terapeutických setkáních s Mgr. Ivanou Dlouhou.

Začal jsem k p. Dlouhé docházet opravdu pravidelně. Byl jsem ve špatném psychickém stavu, kdy mi bylo celkem lhostejné, jak budu žít dál, jen vlastní síla, vůle a má dcera mě donutily přemýšlet jinak. Začal jsem na doporučení chodit pravidelně na terapeutická setkaní a relaxační křesla, abych nabral opět energii a získal nový smysl života. Bylo to neuvěřitelné!!! Nejen, že jsem zažil stav beztíže, ale celý ten program byl skvělý, lahodil duši, byl uklidňující...nedá se to vůbec popsat, jak nádherně jsem se cítil.

Pravda je, když jsem začínal, byl jsem díky svému ne dobrému stavu psychicky na dně. Chvíli jsem se chtěl na vše vykašlat a během 10 minut zase bojovat a pořád dokola. Dnes už to díky křeslům a Vám, paní Dlouhá, není. Už opět stojím pevně nohama na zemi a opět vím, proč žít.

Náhody prý neexistují a proto děkuji každý den za to, že díky Vám, paní Dlouhá jsem zpátky v reálném živote kde jste mě ubezpečovala, že moje šťastná chvíle přijde a ona přišla - našel jsem štěstí, našel jsem Elen, smysl mého a dceřiného života. Jsem šťasten.

Děkuji Vám.

Josef Kopačka
Hostivice

Eva B.

Dobrý den,

dovolte mi, abych se Vám svěřila, jak se mi změnil život po absolvování 21 ošetření ve Vašem relaxačním systému.
Dříve vystresovaná, nervózní a nesmírně unavená osoba se změnila na milou a usměvavou ženu, která problémy řeší s nadhledem, úsměvem a v klidu.
Na začátku jsem trochu pochybovala, že díky tomuto systému můžu změnit svůj život, ale řekla jsem si, že pokud to nevyzkouším tak to nezjistím. Teď se musím smát té své nedůvěře, protože sama moc dobře vím, že naše řídící centra srdce a mozek musí být v pořádku, jinak nic nefunguje.
Na začátku jsem měla obrovské pocity strachu-ataky, vysoký krevní tlak a bušení srdce od rána do večera. Bylo to šílené a nesnesitelné. Lékaři mi stále zvyšovaly dávky léků na tlak, pak do mě chtěli cpát i antidepresiva a to jsem řekla dost, to opravdu jíst nebudu.
Jsem Vám nesmírně vděčná, že máme v dosahu Vaše systémy a každý z nás může být plný životní pohody, a radosti v životě může mít kolik si přeje.
Já musím říci, že již v průběhu terapie v relaxačním systému jsem s kolegyní udělala hodně důležitých rozhodnutí a to s lehkostí, velmi klidně a řekla bych i snadno. Dokonce jsme přestěhovaly naši firmu do nových prostor.
Můj zdravotní stav se zlepšil tak moc, že dnes již neberu žádné léky. Opravdu jsem Vám nesmírně vděčná za svůj nový život.

Eva Brdečková Hradec Králové 

Lenka J. 

Mnoho měsíců jsem se potýkala se šikanou v práci.  Váhala jsem, jestli s mými problémy mám někam zajít. Stále jsem doufala, že všechno, co se na mě valí, zvládnu sama. Na doporučení mé kamarádky jsem vyhledala paní Dlouhou a byla jsem příjemně překvapená, jaké účinky mají relaxační systémy. Sezení mi vracejí sebedůvěru,


Růžena N. 

Po smrtí manžela se mi zhroutil svět. Jsem ráda, že můžu docházet odpočívat do masážních křesel. Jsou to chvíle, kdy zapomínám na všechno.

Děkuji. 

Adéla K.

Šla jsem na terapii poprvé v životě a s obavami. Ale měla jsem k vám přijít dřív. Opravdu platí, že se z problémů dá vymluvit. Neskutečně se mi ulevilo. 

V křesle jsem seděla poprvé, jsem naprosto nadšená. Cítím velké uvolnění fyzické i psychické.Na další terapii se budu těšit. 

Jiří M.

Naprosto dokonalý relax, bajecna masaz v systému Anavia a neskutečný odpočinek od bežné reality. 

Děkuji vám za laskavý přístup.

Jaroslava H.

V září jsem přišla o všechno, co jsem si celý život budovala. Nenapadlo mě, že bych se do téhle situace mohla někdy dostat právě já. Snad největší bolest mi způsobil odchod manžela k mladší ženě a to odstartovalo všechny  změny v mém životě k horšímu. Na doporučení kamarádky jsem šla k vám do ambulance. Moc jsem nevěřila, že mi z téhle situace můžete pomoci. Když jste mi vysvětlila, že si utřídím myšlenky v relaxačním systému, pochybovala jsem. Takových masážních křesel jsem už viděla a nic mi to nedalo. Jak moc jsem se mýlila. Velmi příjemný zážitek a 20 minut bez depresivnich myšlenek, dokonce snad i klidného spánku se mi moc zalíbilo. Ráda k vám chodím a včera jsem se po delší době viděla s bratrem, který mi řekl, že mě takhle "v pohodě" neviděl už hodně dlouho. Ptal se, co beru za léky, ale bohudíky já neberu už delší dobu vůbec nic. Dokonce začínám spát celou noc a když se vzbudím, netrápí mě deprese. Nevím, co zázračného v těch systémech je, ale já mám zase chuť začít znovu a postavit se na své nohy. Už vím, že nechci být na nikom závislá, aby mi mohl tolik ublížit. Děkuji vám za velkou pomoc. Budu k vám chodit i dál, protože takovou pohodu a nápady, které v relaxačních systémech mám, to se mi líbí a stojí to za to.